ارائه خدمات تعمیر و رگلاژ پنجره upvc در تمام نقاط استان کرمان انجام میپذیرد. تعمیر پنجره دوجداره برای بازگشت کارایی و افزایش بازدهی اهمیت زیادی دارد. خواهش ما این است هر زمان که احساس کردید، درب و پنجره upvc شما نیاز به تعمیر یا رگلاژ دارد با متخصصان این حوزه تماس بگیرید.

تعمیر پنجره دوجداره با کاهش تنش موجود در قسمت های مختلف، موجب ایجاد یک تنظیم دقیق در اسپانیولت و همچنین زاماک و قفل و لولاها و همچنین شیشه دوجداره شده، و رگلاژ را محقق می سازد. از دید ما رگلاژ پنجره های upvc زمانی درست انجام شده است؛ که تا پنج سال بدون ایراد کار کند.

در تعمیرات درب و پنجره دوجداره upvc یک لیست کامل از فعالیت ها باید اجرا شود، تا سرویس کار با اطمینان کامل محصول را در اختیار مشتری قرار دهد. برای این منظور ما ابتدا سوالات ابتدایی را از مشتری می پرسیم، پس از ان در محل حضور یافته و رگلاژ و تعمیر قطعات را انجام می دهیم.

پنجره های دوجداره با وجود ساختار پروفیل و آلیاژ به کار رفته در یراق الات در کنار شیشه های تعبیه شده، با گاز آرگون سبب شده است، تا مزایای بی نظیری را به ارمغان آورد. اما از همان زمان نصب باید دقت شود، تا همه چیز استاندارد پیش رود تا نیاز به تعمیر پنجره upvc نباشد.

تیم کاری برنا صنعت علاوه بر دارا بودن تیم متخصص و متعهد و سابقه طولانی در حوزه رگلاژ و تعمیر پنجره upvc و تعمیرات فریم لس و همچنین عایق بندی و درزگیری پنجره های دوجداره، در هر لحظه از شبانه روز و تمامی روز های هفته (حتی ایام تعطیل) در خدمت شما همشهری های استان کرمان می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما در اسرع وقت و با کیفیت بالا و هزینه مناسب و ضمانت صورت میپذیرد. برای حضور در محل و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آدرس

 کرمان – بلوار کوثر ابتدای بلوار نصر روبه روی شهرداری

 سیرجان – بلوار شهید عباسپور روبه روی بلوار دانشجو

 بندر عباس – بلوار حقانی چهارراه قدس نبش ربیع 19

لینک های مفید

  • تعمیرات درب ضد سرقت
  • توری پنجره
  • مجله
  • تماس با ما
ساختمان نمای برنا صنعت
تمامی حقوق وب سایت محفوظ و مربوط به برنا صنعت می باشد